Mateřská škola Křesetice

Konzultační hodiny:       sudé týdny, středa 8.00 – 9.00 hod, v MŠ

dále dle individuální domluvy

Činnost výchovného poradce

• Výchovný poradce úzce spolupracuje s ředitelkou školy a vedoucí učitelkou mateřské školy.
  • Spolupracuje s vedoucí učitelkou při řešení výchovných problémů, připravuje podklady pro jednání se zákonnými zástupci.
  • Spolupracuje se školskými poradenskými zařízeními, eviduje zprávy z vyšetření, pomáhá pedagogům se zpracováním individuálních vzdělávacích plánů a plánů pedagogické podpory, eviduje je, koordinuje práci asistentů pedagogů, jsou-li na škole.
  • Spolupracuje s vedoucí učitelkou při řešení vzdělávacích problémů souvisejících se vzděláváním dětí se speciálními vzdělávacími potřebami či dětí nadaných.
  • Komunikuje se školskými poradenskými zařízeními.
  • Organizuje odborné přednášky pro zákonné zástupce dětí MŠ.
  • Předává zákonným zástupcům různé odborné články formou nástěnky, kde si je mohou zákonní rodiče přečíst či vypůjčit domů.

29. srpna 2018 (St)